Šotnovská 580
Kolín II
280 02 Kolín
331@email.cz
tel. 603 44 77 40
Upozornění podle zákona o ochraně spotřebitele vydaném ve sbírce pod č. 634/1992: Jestliže dojde mezi smluvními stranami ke sporu, má zájemce právo spor řešit mimosoudně. Návrh na toto řešení sporu podle příslušného zákona o ochraně spotřebitele podá u České obchodní inspekce. Patřičné podrobnosti jsou uvedeny na stránkách www.coi.cz.K zahájení mimosoudního řešení spotřebitelského sporu je třeba inspekci přiložit dokumenty, zejména doklad o dosavadním neúspěšném pokusu o řešení sporu.

stavební kancelář, odhady nemovitostí, projekty, dozor, rozpočty, inženýrská činnost, atd.

Aleš Zahajský

Aleš Zahajský

převzal 19. července 2010 v obřadní síni radnice v Kolíně za své záslužné počiny prestižní cenu Otakarův reliéf pro výroční Osobnost
modré logo HC Reality na web.jpg
kachel zamodřelý.JPG
Zh seče mezi stromy.JPG
Zh repredres na web AZ.JPG
Zh na snowboardu sjíždí.JPG
Zh na cyklostezce Okružní.JPG
Zh tenista n web AZ.JPG
Zh na bruslích AZ.JPG
dosud vydané

dosud vydané

knižní a elektronické díly encyklopedie
AZkvíz logo.PNG
ŽURNÁL Kolína

ŽURNÁL Kolína

přináší jedinečné informace
Výroční sloupec

Výroční sloupec

historie certifikátů Stavba roku byl instalován do kanceláře Aleše Zahajského.

SPRÁVNÝ POSTUP MONTÁŽE STROPU Z HURDISEK

Strop nelze použít pro zatížení vyvozující dynamické účinky ani v prostředí kde zatéká nebo je zde zvýšená vlhkost. Typ nosníků a jejich uložení stanoví statický výpočet.


Musí se dodržet několik zásad jako že plochy, na které se ukládají nosníky by měly být rovinné nebo že délka uložení desky nesmí být menší než 3 cm a v krajním poli na zdivu radši 5 cm. Konce hurdisek nesmějí být zabetonovány. Prostor mezi stěnou nosníku a čelem hurdisky se vyplní vápennou maltou. Pokud se při montáži nebo později některá vložka poškodí, je třeba ji nahradit. Horní povrch hurdisek se provede z vyrovnávací vrstvy vápenné malty pro zdění do výše max. 1,5 cm. Stropní desky se nesmí sekat, ale jen řezat.

 

Podle normy 73 1105 na hurdisku se nesmí bez separační vrstvy ukládat materiál, který vykazuje objemové změny od smršťování a nesmí být nikdy kladena na sucho, všechny spáry musí být řádně vyplněny maltou.

na web Li kresba U Zlaté štiky.jpg
Podnik v Kolíně působí od roku 1990 na základě staré rodinné tradice. Naší zásadou je vše pro zákazníka - od A do Z - to je Aleš Zahajský.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one