Šotnovská 580
Kolín II
280 02 Kolín
331@email.cz
tel. 603 44 77 40
Upozornění podle zákona o ochraně spotřebitele vydaném ve sbírce pod č. 634/1992: Jestliže dojde mezi smluvními stranami ke sporu, má zájemce právo spor řešit mimosoudně. Návrh na toto řešení sporu podle příslušného zákona o ochraně spotřebitele podá u České obchodní inspekce. Patřičné podrobnosti jsou uvedeny na stránkách www.coi.cz.K zahájení mimosoudního řešení spotřebitelského sporu je třeba inspekci přiložit dokumenty, zejména doklad o dosavadním neúspěšném pokusu o řešení sporu.

stavební kancelář, odhady nemovitostí, projekty, dozor, rozpočty, inženýrská činnost, atd.

Aleš Zahajský

Aleš Zahajský

převzal 19. července 2010 v obřadní síni radnice v Kolíně za své záslužné počiny prestižní cenu Otakarův reliéf pro výroční Osobnost
modré logo HC Reality na web.jpg
kachel zamodřelý.JPG
Zh seče mezi stromy.JPG
Zh repredres na web AZ.JPG
Zh na snowboardu sjíždí.JPG
Zh na cyklostezce Okružní.JPG
Zh tenista n web AZ.JPG
Zh na bruslích AZ.JPG
dosud vydané

dosud vydané

knižní a elektronické díly encyklopedie
AZkvíz logo.PNG
ŽURNÁL Kolína

ŽURNÁL Kolína

přináší jedinečné informace
Výroční sloupec

Výroční sloupec

historie certifikátů Stavba roku byl instalován do kanceláře Aleše Zahajského.
Dne 27. září 2010 se v obřadní síni kolínské radnice uskutečnil ceremoniál Stavba roku, na kterém bylo vyhlášeno, že obchodní firmy, městské odbory, stavební třídy a akreditované spolky mohou navrhovat stavební díla v roce 2010 realizovaná v Kolíně. Organizátory jsou Obchodní grémium Kolín, Střední odborná škola stavební v Kolíně a Město Kolín pod záštitou Spolkové rady Kolína.
triumvirát na FÚ.jpg
Nominačního jednání organizačního výboru se poprvé zúčastnil předseda stavební komise městské rady Jozef Pittel. Kromě vrcholných představitelů organizátorů se rokování účastnil odborný pedagog stavební školy Jiří Pospíchal. Organizační triumvirát se při zařazovacím a vyřazovacím jednání na svém usnesení jednoznačně shodl. Nominace byla dálkově dořazena v kategorii pozemních staveb.

Nominovaná stavební díla za rok 2010 :

  • železniční most přes Labe
  • rodinný dům Na Čubě v Pražské ulici
  • 400 metrový atletický ovál v Borkách
  • vestavba běžeckého tunelu pod tribunu Zimního stadionu
  • oprava budovy Tatradomů v Ovčárecké ulici
  • mimoúrovňová křižovatka na západním úseku obchvatu
  • rekonstrukce sídla Městského tepelného hospodářství v Klenovecké ulici
  • stavba komunitního centra sociálních a psychosociálních služeb Kolárka na Kollárově náměstí
  • nové sídlo AVE v lokalitě ul. Třídvorská - Na Háníně

Některé návrhy nesplňovaly požadovaná kritéria a tak musela být navržená díla vyškrtnuta nebo přeřazena do dalšího ročníku.

Zasedání kolínské výroční poroty bylo svoláno na 31. května 2011

V úterý 31. května se v kolínské radniční síni sešla porota aby rozhodla, kterému z nominovaných stavebních děl udělí výroční cenu pro Stavbu roku 2010, realizovanou na území města Kolín. Zasedání řídil tradiční triumvirát sestávající z úřadujících postů gremiálního prezidenta, ředitele školy a starosty města.

První hlasování v kategorii dopravních staveb tak řídil průmyslník Pavel Kolář, druhé hlasování v kategorii pozemních staveb ředitel Jindřich Synek a finální hlasování starosta Vít Rakušan. Mezi téměř třemi desítkami porotců nechyběl předseda finančního výboru městského zastupitelstva Václav Kmoch, předseda Vojenského sdružení rehabilitovaných Miloslav Olmr, hygienička Marta Havlíčková, vedoucí sdružení postižených civilizačními chorobami Hana Dědečková, předseda stavební komise Rady města Jozef Pittel, starosta Sokola Josef Těšitel, požární specialistka Blanka Kopáčková, ani zástupci Středočeského kraje - radní Karel Molnár a zastupitel Josef Polák.

Porotci tentokrát vybírali z 9 nominovaných staveb, které dříve do některé z kategorií zařadil organizační výbor sestávající z vrcholných představitelů Obchodního grémia Kolín, Města Kolín a Střední odborné školy stavební s učilištěm v Kolíně. Výroční cenu se porota usnesla udělit mimoúrovňové křižovatce na západním úseku obchvatu. Opět se tak potvrdil rostoucí vliv dopravních staveb na vnímání obyvatel.

P. Kolář

P. Kolář

řídil hlasování v kategorii dopravních staveb
J. Synek

J. Synek

řídil hlasování v kategorii pozemních staveb
Řídící čelo

Řídící čelo

zasedání poroty - Aleš Zahajský jednání zahájil a Vít Rakušan řídil řídil finální hlasování mezi kategoriemi
Pedagogové

Pedagogové

stavební školy tradičně obsazují severní křídlo poroty
Průmyslník

Průmyslník

Pavel Kolář v čele řídícího triumvirátu
Porotci

Porotci

ze široké spektra veřejnosti na zasedání výroční poroty : zleva Jana Zahajská, Blanka Kopáčková, Hana Dědečková, Marta Havlíčková, Josef Těšitel, Karel Molnár, Eva Tichá a Mirek Kulhánek
Sčítání

Sčítání

odevzdaných hlasů od porotců vyžaduje soustředěnost
Výsledek

Výsledek

finálního hlasování oznámil starosta Vít Rakušan

Ve čtvrtek 1. září 2011 se v obřadní síni kolínské radnice uskutečnil výroční ceremoniál Stavba roku. Stavební obřad je tradičně vyvrcholení celé procedury udílení výročních cen, které organizuje Obchodní grémium Kolín, Město Kolín a Střední odborná škola stavební v Kolíně ve spolupráci se Spolkovou radou Kolína. Při obřadu byly slavnostně podepsány výroční certifikáty za veřejně oceněné dílo, které bylo v loňském roce realizováno na území města v kategorii pozemních staveb. Spolu s vrcholnými představiteli organizátorů listiny na konšelském stolci podepsala gremiální viceprezidentka Eva Rathousová a předsedkyně Sdružení osob postižených civilizačními chorobami Hana Dědečková. Certifikáty účastníkům výstavby nového sídla obchodní firmy AVE Kolín v lokalitě Na Háníně předávali průmyslník Pavel Kolář, bankéř Ivan Ivančo, místostarosta Tomáš Růžička a ředitel Jindřich Synek. Prestižní cenu za investora převzala jednatelka Věra Suchomelová. Na závěr stvrdil udělení prestižního ocenění svým podpisem k slavnostnímu zápisu do pamětní městské knihy Karel Sova, člen finančního výboru městského zastupitelstva.

         

Prezident

Prezident

Pavel Kolář se chystá podepsat městskou pamětní knihu.
Předávání

Předávání

výročního certifikátu u konšelského stolce.
T. Růžička

T. Růžička

jako místostarosta za Město podepisuje certifikát Stavba roku 2010.
Viceprezidentka

Viceprezidentka

Eva Rathousová podepisuje výroční certifikát.
Bankéř

Bankéř

Ivan Ivančo při proslovu ke |Stavbě roku.
Zadní prostory

Zadní prostory

obřadní síně radnice při stavebním pbřadu. V popředí ekonom Karel Sova.
Křídlo obřadky

Křídlo obřadky

kolínské radnice při ceremoniálu.
V. Suchomelová

V. Suchomelová

za AVE Kolín přebírá od průmyslníka Pavla Koláře certifikát.
Předsedající

Předsedající

Aleš Zahajský za konšelským stolcem při proslovech účastníků výstavby oceněného díla.
Jana Zahajská

Jana Zahajská

předává oceněnému účastníkovi městskou encyklopedii Kolínské pojmy.
Podnik v Kolíně působí od roku 1990 na základě staré rodinné tradice. Naší zásadou je vše pro zákazníka - od A do Z - to je Aleš Zahajský.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one